Do wynajęcia lokal ok. 48m2 w Sosnowcu przy ul. BlachnickiegoZdjęcia
Do wynajęcia lokal ok. 48m2 w Sosnowcu przy ul. Blachnickiego
Opis nieruchomości:
Do wynajęcia lokal ok. 48m2 usytuowany na parterze budynku położonego w Sosnowcu przy ul. Blachnickiego (dawny ORION) z bezpośrednim wejściem od ul. Blachnickiego. Lokal posiada jedną dużą salę sprzedaży oraz zaplecze sanitarne. Budynek znajduje się w sąsiedztwie osiedli mieszkaniowych oraz przy ulicy o dużym natężeniu ruchu, miejsce dobrze skomunikowane, wyjazd na trasę szybkiego ruchu, w pobliżu przystanki komunikacji miejskiej.
Czynsz netto 35zł/m2 plus opłata serwisowa 5zł/m2 netto (w opłacie serwisowej m.in.: koszt utrzymania obiektu, energia na częściach wspólnych, wywóz nieczystości, koszt sprzątania i odśnieżania i inne).
W obiekcie z powodzeniem funkcjonują, placówki bankowe, sklep z art. biurowymi/szkolnymi, ponadto sklep spożywczy, apteka, odzież męska, RTV AGD oraz usługi fryzjersko-kosmetyczne, pocztowe, medyczne i inne... Niebawem w sąsiedztwie proponowanego lokalu zostanie otwarta gastronomia.
Przy obiekcie duży i wygodny parking. Więcej informacji udzielę telefonicznie. Zapraszam do obejrzenia proponowanej powierzchni i współpracy.
Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Metraż: 
48 m2
Wolne od: 
00/00/0000
Kaucja: 
0 zł
Dodatkowe opłaty: 
0 zł
Pomieszczeń: 
Stan: 
Adres nieruchomości:
Blachnickiego 3, Sosnowiec, Śląskie
Metraż:
48 m2
Cena za m2:
40 zł
Cena:
1 920


Skontaktuj Się
Osoba Kontaktowa:
Telefon:
608691408
  Wysłanych zapytań: 0

Nieruchomości komercyjne biura i lokale w Sosnowcu - cena wynajmu [zł]


 Ogłoszenia Premium